Sunday, May 28, 2023
Rozë Magazina

29 vjeçarja ka probleme me burrin: Nuk eksitohem nga ai, nuk dua seks sepse…!

25views

Një 29 vjeçare ka rrëfyer problemet me burrin e saj.

Në fakt, ajo tregoi se tash e një kohë burri i saj është larguar nga shtëpia e tyre, pasi ka krijuar një marrëdhënie me kolegen e tij.

Mirëpo, tani 32 vjeçari ka kërkuar të rikthehet dhe të bëjë seks me të.

Ajo tha se nuk eksitohet nga ai, ndonëse ka dëshirë të bëhen bashkë.

E vendosur në këtë situatë, kërkoi këshillë nga psikologia e “The Sun”, përcjell
“Bota sot”.

Rrëfimi i plotë

Burri im u largua kohë më parë, por që kohëve të fundit ka provuar të kthehet me mua – dhe unë nuk kisha asnjë dëshirë për seks me të.

Nuk dua ta prish këtë gjë sepse ka një shans që ta rifitoj përsëri.

Ai është 32 vjeç dhe më la për një kolege dy vjet më parë. Unë jam 29 vjeç dhe një nënë që rri në shtëpi.

Ai mban kontakte me mua dhe fëmijët. Që atëherë nuk kam pasur marrëdhënie.

Disa javë më parë ai erdhi dhe më tha se gjërat nuk ishin aq të mira për të dhe të dashurën e tij dhe ata po debatonin.

Ai bëri një lëvizje. Ndihesha e zemëruar dhe e lajkuar në të njëjtën kohë, por nuk doja fare seks. Ndjenjat e mia janë zhdukur.

E putha por kjo ishte e gjitha. Thashë se nuk isha gati, por, në të vërtetë, nuk mendoj se mund të eksitohem për momentin. Unë as që kam dëshirë të kënaqem.

Përgjgja e psikologes: Është për shkak të lëndimit që të ka lënë. Por në një farë mënyre, mund t’ju ketë bërë një nder.

Rënia përsëri në shtrat mund ta bëjë atë të mendojë se mund ta ‘hajë tortën e tij dhe ta hajë atë’.

Merrni kohën tuaj për të vendosur nëse burri juaj është i sinqertë dhe shkoni më tej vetëm nëse marrëdhënia e tij ka mbaruar vërtet.

google.com, pub-2164753410198968, DIRECT, f08c47fec0942fa0