Friday, September 29, 2023
Rozë Magazina

A do të futej Butrint Imeri në BB VIP? Në fakt dikush i ndryshoi mendjen në moment të fundit!

43views

Primen e kaluar në BB VIP paralajmërohej një surprizë për Kiarën. Ndonse mendja u shkoi të gjithëve tek Butrinti, pas indicieve që ai jepte në rrjet.

Fillimisht postoi foton e Kiarës, pastaj paralajmëroi diçka. E derisa hodhi foton nga një hotel në Tiranë.

Burime për Kryefjala thonë se Butrinti ka qenë atë natë në Tiranë dhe do të futej në BB VIP për të performuar, por dikush në moment të fundit i ka ndērruar mendjen.

Madje mund të jenë edhe komentuesit të cilët ishin ngulur në instagramin e këngëtarit ku e quanin çapaçul e i kërkonin mos ta bënte. Madje kishte edhe nga ata që e kërcënonin se do i bojkotonin koncertet.

Epo ndoshta, momentalisht impakti i Luizit është më i madh se i Butrintit.

google.com, pub-2164753410198968, DIRECT, f08c47fec0942fa0