Rozë Magazina

A do të marr masa produksioni? Kristi ‘ofendon’ rëndë Luizin: Po i nominuar je edhe ti mor kopil!

62views

Spektakli i djeshëm i “Big Brother Albania Vip” dhuroi debate të forta dhe momente gazmore, por nuk munguan as ofendimet e banorëve me njëri-tjetrin.

Aq të rënda dhe të shumta ishin ofendimet, sa Arbana Osmani ju dha paralajmërim banorëve se nëse ofendojnë edhe një herë, produksioni do marrë masa të ashpra ndaj tyre.

Një prej banorëve që akuzoi të tjerët si pa dinjitet dhe pa moral ishte Krist Dragot, i cili tha se vetë ai nuk ka ofenduar askënd.

Por, teksa po bisedonte me Luizin pas emisionit në lidhje me nominimet, Kristi e ka quajtur këngëtarin “kopil”.

Luizi e ka marrë në formë shakaje dhe nuk ka patur debat mes tyre.

 

 

 

 

View this post on Instagram

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)