Friday, September 29, 2023
Lajme

A kishte marrëveshje për lirimin e Pantiqit dhe kush i largoi barrikadat? Deklarohet ministri Peci

32views

Ministri Faton Peci ka mohuar të ketë pasur ndonjë marrëveshje për lirimin e ish-policit serb, Dajan Pantiq, raporton Express.

“Nuk ka pas marrëveshje”, ka deklaruar Peci në “DPT te Fidani”.

Sa i përket barrikadave, Peci ka thënë se ato u larguan nga presioni ndërkombëtar.

“Barrikadat u larguan nga negocimi dhe presioni ndërkombëtar…”, tha Ministri Peci.

google.com, pub-2164753410198968, DIRECT, f08c47fec0942fa0