Saturday, December 9, 2023
Lajme

AAK-ja thërret konferencë për medie

79views

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës nesër do të mbaj konferencë për medie.

Kjo u bë e ditur përmes një njoftimi të fundit nga kjo parti, teksa nuk është treguar arsyeja e kësaj konference.

Njoftimi i plotë:

Të nderuara media,

Nesër në ora 13:00, Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës mban konferencë për media. Konferenca mbahet në selinë qendrore të AAK-së.

Ju ftojmë ta ndiqni këtë ngjarje!

Zyra për Informim dhe Marrëdhënie me Publikun – AAK.