Friday, September 29, 2023
Rozë Magazina

Arbenita bëhet nuse, pasi burgosën Feron

61views

Fero dhe Arbenita, janë një nga çiftet që diskutohen shumë në shoubiz.

Sot orët e para të mëngjesit u dha lajmi se Fero është arrestuar, pasi ishte në kërkim që disa ditë.

Veprimi i Arbenitës habiti të gjithë, disa orë pas arrestimit të Feros.

Image

Arbenita Ismajli

Ajo me frizurë dhe grim duket si një nuse.

Image

Arbenita Ismajli

Kujtojmë se çifti së bashku kanë një vajzë qe e quajnë Nina.

google.com, pub-2164753410198968, DIRECT, f08c47fec0942fa0