Friday, September 29, 2023
Lajme

Autobusi i lë midis Beogradit mërgimtarët nga Kosova

20views

Një autobus i linjës Prishtinë-Hanover ka pësuar një defekt dhe për pasojë rreth 70 udhëtarë janë në pritje tash e disa orë.

Autobusi ka ndaluar së udhëtari në kryeqytetin serb, Beograd.

Njëri nga udhëtaret ka rrëfyer për IndeksOnline se janë lodhur nga kjo pritje dhe se ndjehen të rrezikuar. Sipas tij, aty do të presin edhe disa orë.

Jemi më fëmijë, e të moshuar, na kanë lan vet, po frikësohemi”, ka treguar njëri nga udhëtarët.

google.com, pub-2164753410198968, DIRECT, f08c47fec0942fa0