Wednesday, September 27, 2023
Lajme

Behgjet Pacolli takon William Walker: Mbrëmje e mirë me mikun tim dhe mikun e Kosovës

80views

Kreu i AKR-së dhe ish-ministri i Jashtëm i Kosovës, Behgjet Pacolli ka publiku se një fotografi me ish-ambasadorin amerikan William Walker.

Ai shprehet se ka nderin të kalojë një mbrëmje me mikun e tij dhe Kosovës, William Walker.

“Kisha nderin të kaloj një mbrëmje të mirë me mikun tim dhe mikun e Kosovës, Ambasadorin William Walker i cili po e viziton Reçakun, Kosovën dhe Shqipërinë”, ka shkruar Pacolli në Facebook.

Ndryshe gjatë ditës së sotme ish-ambasadori Walker ka vizituar Partinë Socialdemokrate.

google.com, pub-2164753410198968, DIRECT, f08c47fec0942fa0