Friday, September 29, 2023
Rozë Magazina

Beqare dhe e hapur për lidhje, shkëlqen ish- ylli i “Love Island”

50views

Ish- ylli i Love Island, Gemma Owen, ka realizuar reklamën e re me koleksionin e saj të parë të quajtur “PrettyLittelThing”.

Bukuroshja 19 vjeçare, duket mrekullueshëm me një grim të lehtë natyral nudo dhe bark të sheshtë, ndërsa flokët ngjyrë kafe ia shtojnë bukurinë natyrale.

Reklama është zhvilluar në pjesë të hapur, siç është në ulësen e një makine, pastaj afër detit dhe në një ambient të mbyllur si shtëpi të braktisur.

Owen ishte përfolur në media për një romancë me yllin Buzy Malone, por ajo i kishte mohuar raportimet, duke thënë se “është beqare dhe gati për t’u bashkuar”.

Kujtojmë, se reklama e Owen vjen pas marrëveshjes me gjigandin e modës, marrëveshje kjo gjashtë shifrore.

Image

Ish- ylli i Love Island, Gemma Owen

google.com, pub-2164753410198968, DIRECT, f08c47fec0942fa0