Sunday, May 28, 2023
Rozë Magazina

Dalin rezultatet, ky është çifti që votuan shqiptarët për të nxjerrë në nominim

22views

Dy çiftet në televotim këto ditë kanë qenë Qetsor-Kristi dhe Olta-Kiara.

Një prej këtyre çifteve do përballet “kokë më kokë” sot dhe të shtunën njëri del.

Sipas sondazhit të “xing.al”, shqiptarët kanë votuar që të përballet çifti Qetsor-Kristi.

Image

Rezultati

Qetsori-Kristi kanë marrë 65% të votave ndërsa Olta-Kiara 35%.

google.com, pub-2164753410198968, DIRECT, f08c47fec0942fa0