Friday, September 29, 2023
Lajme

​Daut Haradinaj kujton Jusuf e Bardhosh Gërvallën dhe Kadri Zekën: Janë themeli i lirisë sonë

51views

Ish-komandanti nga Rrafshi i Dukagjinit, Daut Haradinaj ka kujtuar vëllezërit Jusuf e Bardhosh Gërvalla dhe Kadri Zeka në 41-vjetorin e rënies.

Haradinaj ka thënë se vëllezërit Gërvalla dhe Kadri Zeka janë themeli i lirisë së Kosovës.

“Jusuf e Bardhosh Gërvalla dhe Kadri Zeka janë themeli i lirisë sonë.

Gjithmonë do i kujtojmë si udhërrëfyes të përpjekjeve tona për liri”, ka shkruar Daut Haradinaj në Facebook.

google.com, pub-2164753410198968, DIRECT, f08c47fec0942fa0