Saturday, December 9, 2023
Rozë Magazina

Dea dhe Amosi rikrijojnë skenën e filmit “The Notebook” – ndodh puthja e parë mes tyre

127views

Banorëve të Big Brother VIP Albania iu dha detyrë nga “Vëllai i Madh” që të realizojnë disa skena filmash.

Ata u ndan në çifte për të rikrijuar disa skena të njohura nga kinematografia ndërkombëtare.

Amosi dhe Dea Mishel u përzgjodhën si çifti që do të intepretojnë një skenë nga filmi i famshëm “The Notebook” ku përfshihej edhe një puthje në buzë.

Dyshja nuk hezituan dhe realizuan momentin e puthjes në ambientet e banjos të ndihmuar nga disa prej banorëve që skena të përfshinte edhe shiun.

Amos i dhuroi puthje Deas pas përfundimit të dialogut me njëri-tjetrin duke bërë që të duartrokiten dhe brohoriten nga banorët e tjerë që po i shikonin.

 

 

 

 

View this post on Instagram

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)