Friday, September 29, 2023
Rozë Magazina

Deklarata shokuese e ish-banorit të njohur të BBVA: Kam pasur fantazi seksuale me Bled Manen

26views

Ky edicion i “BBV2” do të mbahet mend nga të gjithë shqiptarët. Protagonistët e këtij viti i kanë mbajtur të gozhduar para ekranit çdo të martë dhe të premte të gjithë shqiptarët. Banorët e këtij viti do të mbeten gjatë në kujtesën e kujtdo me debatet, konfliktet, lojërat dhe momentet e lumtura të tyre. Pavarësisht gjithçkaje, neve na mbetet të presim për edicionin e tretë të tij.

Shpat Kërleshi ka qenë i ftuar në një nga rubrikat tek “E Diell”, ku ka treguar shumë të pathëna dhe deklarata të papritura. Teksa i janë drejtuar disa pyetje provokuese, Shpati ka habitur me përgjigjet e tij.

Pjesë nga biseda:

Me kë do doje të kishe takim romantik?

Shpati: Me Keisin

Kërcim sensual?

Shpati: Me Jorin

Me kë ke pasur fantazi seksuale?

Shpati: Me Bledin ahahhaaha

google.com, pub-2164753410198968, DIRECT, f08c47fec0942fa0