Friday, September 29, 2023
Aktuale

Deliu-Kodra, pushtetit: Ballafaqohuni me pasojat e keqmenaxhimit të Qeverisë

16views

Deputetja e PDK-së, Blerta Deliu-Kodra ka kritikuar mazhorancën duke thënë se pasi i lanë fëmijët pa libra, mazhoranca sot bojkotoi seancën e jashtëzakonshme të thirrur nga opozita.

“Mos ikni, po ballafaqohuni me pasojat e keqmenaxhimit të qeverisë tuaj. E keni ba katrahurë gjithçka në këtë vend”, ka shkruar ajo mes tjerash në Facebook.

Pasi fëmijët i lanë pa libra e prindërit i maltretuan, sot, deputetët e pushtetit bojkotuan seancën e Kuvendit për t’iu përgjigjur pyetjeve dhe kërkesave të qytetarëve në lidhje me këtë temë.

Mos ikni, po ballafaqohuni me pasojat e keqmenaxhimit të qeverisë tuaj. E keni ba katrahurë gjithçka në këtë vend!

google.com, pub-2164753410198968, DIRECT, f08c47fec0942fa0