Friday, September 29, 2023
Lajme

Deputeti i LDK-së: Qysh? Rugovën në foto e share postimet e Kurtit?

35views

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Besian Mustafa ka reaguar pasi në rrjete sociale ka parë se profile që e kanë ish-presidentin Ibrahim Rugova në fotografi  të profilit dhe flamurin Dardan  kanë shpërndarë statuset e kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti.

“Qysh? Rugovën në profil, flamurin Dardan në foto, share postimet e Kurtit”, ka shkruar Mustafa duke pyetur ndjekësit e tij në ‘facebook’ se si e konsiderojnë një veprim të tillë.

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Besian Mustafa ka reaguar pasi në rrjete sociale ka parë se profile që e kanë ish-presidentin Ibrahim Rugova në fotografi  të profilit dhe flamurin Dardan  kanë shpërndarë statuset e kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti.

google.com, pub-2164753410198968, DIRECT, f08c47fec0942fa0