Wednesday, September 27, 2023
Rozë Magazina

“Do ta çoja në mal, do ta zhvishja dhe…”, deklarata e frikshme e Amosit për Luizin

57views

Ky edicion i “Big Brother VIP” po tejkalon çdo kufi etik, çdo kufi edukate dhe humanizmi.

Përveç gjuhës së përdorur tepër bullizuese, produksioni tentoi të fshehë edhe dhunën në ekran!

E kemi fjalën për shpullën që Kejvina i dha Luizit gjatë mbrëmjes së Prime-it.

Produksioni mund të tentojë ta fshehë, por nuk e fshehin dot vetë bisedat e banorëve që po qarkullojnë me video kudo në rrjet.

google.com, pub-2164753410198968, DIRECT, f08c47fec0942fa0