Sunday, December 10, 2023
Rozë Magazina

“E mira s’do fjalë’, Violetë Kukaj befason me pamjen e saj

18views

Violetë Kukaj është ndër këngëtaret më me zë në vend.

Ajo tashmë është shumë aktive edhe me projekte të reja muzikore.

Krahas muzikës, Violeta është goxha aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga me të ndryshmet.

Image

Violetë Kukaj

Këngëtarja se fundmi ka publikuar një fotografi ku shfaqet nga salloni i ondulimit.

E grimosur bukur dhe me flokë të rregulluara mirë, Violeta po shkëlqen në këtë pamje.

Image

Violetë Kukaj

Edhe pse i ka mbushur 52 vjet, këngëtarja pas ndërhyrjeve që ka bërë po duket si çikë e re.

“E mira s’do fjalë’, ka qenë përshkrimi që Violeta i ka bërë kësaj fotografi.