Wednesday, September 27, 2023
Rozë Magazina

Edhe pse vizitoi të birin në spital, Tuna thumbon sërish Patrisin

51views

Pas postimeve nga ana e Tunës ku shprehej se Patrisi ishte një baba i keq, ai ka vizituar të birin i cili ndodhet në spital.

Në këtë moment ajo e ka fotografuar teksa e ka ironizuar keqazi me fjalë dhe një ’emoji’ që simbolizon letrën higjienike.

“Oooo hi Babush”-ka shkruar ajo, duke e shoqëruar me emojin në fjalë.

Image

google.com, pub-2164753410198968, DIRECT, f08c47fec0942fa0