Friday, September 29, 2023
Rozë Magazina

Është fans i Messit, Princ Harry shihet në stadium

16views

Princ Harry është parë duke qeshur nga tribuna ku po shikonte ndeshjen e Messit natën e mbrëmshme, në Los Angeles.

Ndeshja e mbrëmshme ishte e Inter Miami CF dhe Los Angeles FC në stadiumin BMO. 38 vjeçari u pa me disa miq në këtë ndeshje.

Një natë më parë ai u pa në koncertin e Beyonce me bashkëshorten, Meghan Markle.

Harry nuk ishte i vetmi fytyrë publike në lojë.

Selena Gomez, Mario Lopez, Owen Wilson,Tyga dhe shumë të tjerë u vunë re se ishin pjesëmarrës.

Mario ndau disa foto nga loja ku morën pjesë yjet e showbizit.

“Ndeshja më e madhe e futbollit të vitit nxori në pah shumë gjëra me shkëlqim në LA”, shkroi ai.

 

 

 

 

View this post on Instagram

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A post shared by Mario Lopez (@mariolopez)

google.com, pub-2164753410198968, DIRECT, f08c47fec0942fa0