Rozë Magazina

Fifi dhe Blasta publikojnë këngën e re “Bjeri”

63views

Filloreta Raçi-Fifi ka publikuar sot (e hënë) projektin e ri muzikor.

“Bjeri” titullohet kënga e saj e radhës, të cilën e solli në bashkëpunim me artistin Blasta.

Ky projekt është shkruar nga Fifi dhe Blasta me producim të Apollos.

Videoja e dyshes së famshme është realizuar nga ‘FullMoon Production’.

Ky është bashkëpunimi i parë i dyshes që besohet se do të pëlqehet edhe nga publiku.

Të plotë tashmë mund ta gjeni edhe në platformën YouTube, në kanalin e artistes nga Ferizaji.

Këngëtarja ka qenë në fokus muajve të fundit për shkak të paraqitjes në Festivalin e Këngës në RTSh.

Në të njëjtin event zbuloi se do të bëhet nënë për herë të parë.