Sunday, May 28, 2023
Rozë Magazina

Fifi feston sot ditëlindjen, mbushë plot 29 vite

19views

Këngëtarja e njohur Filloreta Raçi-Fifi sot feston ditëlindjen e saj dhe mbushë plot 29 vite.

Për këto vite, Fifi, krijoi një karrierë të mbushur me hite dhe suksese të panumërta.

Kujtojmë, se ky vit Fifin, po e gjen më ndryshe, ajo së shpejti do të bëhet edhe nënë pasi është në pritje të ëmbël me Adisin.

google.com, pub-2164753410198968, DIRECT, f08c47fec0942fa0