Thursday, September 28, 2023
Rozë Magazina

Gjyqtarja 51-vjeçare çudit me format në fotosesionin e fundit

44views

Amanda Holden është shfaqur e pabesueshme në setin e një fotosesioni të ri të hënën.

Gjyqtarja dhe prezantuesja e radios “British Got Talent”, 51-vjeçare, çuditi teksa shfaqi figurën e saj që sfidonte moshën me asgjë tjetër veç një rroba banjo, teksa pozonte për markën Revive Collagen të Sam Faiers.

Amanda ndau pamje të vetes duke pozuar në banjë gjatë xhirimit, duke thënë: “Sa mirë që u ktheva me @revivecollagen”, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Image

Amanda Holden

Format e saj të lënë vërtetë pa fjalë./Botasot

google.com, pub-2164753410198968, DIRECT, f08c47fec0942fa0