Friday, September 29, 2023
Lajme

Haxhiu në darkë me Begajn: Ndjenjë e veçantë kur flasim për bashkimin e qytetarëve tanë

13views

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu, ka publikuar një fotografi nga darka me presidentin e Shqipëris, Bajram Begajn.

Ajo në fotografi shihet me presiendent Vjos Osmani, ministrin e Bujqësisë, Faton Peci, si dhe me nikoqirin, Begajn.

“Në darkën përbashkuese e miqësore të shtruar nga Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Sh.T.z Bajram Begaj”, ka shkruar Haxhiu në Facebook.

“Ndjenjë e veçantë përherë kur jemi bashkë dhe kur flasim për bashkimin e qytetarëve tanë e bashkëpunimin e institucioneve tona që sa vijnë e thellohen”.

google.com, pub-2164753410198968, DIRECT, f08c47fec0942fa0