Friday, September 29, 2023
Rozë Magazina

Helen Flanagan më joshëse se asnjëhere

43views

Helen Flanagan u ka dhënë fansave një shkëlqim të gjoksit të saj të ri, pasi ka rritur asetet e saj natyrore.

Ylli i Coronation Street iu nënshtrua një operacioni për të rritur besimin e saj dhe duket se ka bërë pikërisht këtë, shkruan The Sun, përcjell “Bota sot”.

Helen, ka treguar trupin e saj pas operacionit për herë të parë gjatë një nate jashtë – dhe ajo i ka lënë pak imagjinatës.

Image

Helen Flanagan

Mamaja e tre fëmijëve ka pozuar për disa foto të mrekullueshme, ndërsa ka veshur një bralet të guximshme të zezë me mëngë të gjata.

Pjesa e sipërme e Helenit ishte e kombinuar me një fund maxi që përputhej me të dhe ajo u fytit në mënyrë joshëse para kamerës.

Duke shpërndarë fotot në Instagram, Helen shkroi: “A ka mbaruar ende janari? X.”

Image

Helen Flanagan

Ndjekësit e Helenit janë të egër për fotot e saj të nxehta, me njërin prej të cilit komentonte: “Uau

Helen mori komente të mira për paraqitjen e saj.

google.com, pub-2164753410198968, DIRECT, f08c47fec0942fa0