Friday, September 29, 2023
Rozë MagazinaVideo

“Kanagjegji”, Ana dhe Lugati këndojnë hitin e Adelina Ismailit (VIDEO)

108views

Sonte, banorët e Big Brother VIP Kosova duket të kenë qenë goxha në disponim të mirë, ndërsa dy prej tyre edhe kënduan.

Bëhet fjalë për dy artistët e kastit, Ana Kabashin dhe Gjon Karicën, të cilët sonte kënduan hitin e dikurshëm “Kanagjegji”.

Për t’i parë  e dëgjuar duke e kënduar këngën e Adelinës, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

 

google.com, pub-2164753410198968, DIRECT, f08c47fec0942fa0