Thursday, September 28, 2023
Lajme

​Kastrati i PDK-së me porosi për Kurtin

62views

Tek ulësja e kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti në Kuvendin e Kosovës, deputeti i PDK-së, Ardian Kastrati ka vendosur një pankartë me porosinë për Kurtin se ne të tjerët do ta kujtojmë Oliver Ivanoviqin për krimet që ka bërë ndaj shqiptarëve.

Pankarta përmbante këtë porosi:

Dëshmitarja:

“Oliver shpëtoma djalin”,

Kurti:

“….të gjithë do ta ruajmë kujtimin e Oliver Ivanoviqit”

Ne të tjerët

“Po ne do ta kujtojmë Oliver Ivanoviqin për krimet që ka bërë ndaj shqiptarëve”

Porosia për Kurtin:

“Ka kaluar koha e Bogdan Bogdanoviqit dhe UJDI-t“.

google.com, pub-2164753410198968, DIRECT, f08c47fec0942fa0