Friday, September 29, 2023
Rozë Magazina

Kejvina Kthella përjashtohet nga Big Brother, ushtroi dhunë ndaj Luizit

41views

Modelja Kejvina Kthella ushtroi dhunë fizike ndaj banorit të Big Brother, Luiz Ejlli. Duke shkaktuar kështu një ndër momentet më të shëmtuara në ekran.

Ajo tha se është gjest i shëmtuar dhe nuk e justifikon. Por, megjithatë, ajo u dënua nga Vëllai i Madh.

Ajo u diskualifikua nga loja.

“Është shumë e shëmtuar. Nuk është diçka për të bërë. Nuk e justifikoj” – tha Kthella për dhunën ndaj Luizit.

google.com, pub-2164753410198968, DIRECT, f08c47fec0942fa0