Rozë Magazina

“Kemi pas lidhje dashurie”, vajza do ta ndajë aktorin nga gruaja: Shpërthen Simon Tanushi, i nervozuar ikë nga emisioni!

86views

Këtë javë në emisionin Kojshia Show mysafirë në studio ishin aktori i njohur nga Shqipëria, Julian Deda, aktori nga Kosova, Simon Tanushi si dhe Miss Përcjellësja e Parë e Kosovës për vitin 2022, Melisa Demhasaj, shkruan Korrespodenti.

Si pothuajse çdo emision i më hershëm, edhe në këtë emision nuk munguan befasitë. Kësaj radhe bëhet fjalë për një “prank” të një teme, për të cilën shpesh flitet për të në botën e shoubizit, pra tradhtinë.

Ishte një moment interesant kur aktori Simon Tanushi dhe Miss Përcjellësja e Parë e Kosovës Melisa Demhasaj i bënë një “prank” aktorit Julian Deda duke inskenuar një tradhti bashkëshortore.

Ndiqeni minutën e 41:00 të emisionit për ta parë këtë moment tejet qesharak.