Friday, September 29, 2023
Rozë Magazina

Kylie Jenner shfaqet seksi në fotot e fundit, vë në pah gjoksin

193views

Kylie Jenner dhe Kim Kardashian së fundmi e shfaqën një “konflikt” atë në Instagram pasi Kylie nuk e ka ‘etiketuar’ linjën SKIMS të Kim në postimin e saj më të fundit.

Dhe të martën, Kylie bëri një goditje të këndshme ndaj motrës së saj duke përdorur një nga thëniet më të famshme të Kim kundër saj.

‘Mos u zhgënje’ Kylie shkroi mbi një me foto me bukë, shkruan Daily Mail, përcjell “Bota sot”.

Image

Kylie Jenner

Kim në mënyrë të famshme dha linjën e qartë gjatë një sherri me motrën e saj më të vogël Khloe Kardashian në sezonin e dytë të Keeping Up With The Kardashians.

Edhe pse mbishkrimi tërhoqi shumë vëmendje, po ashtu edhe fotot e mrekullueshme të Kylie-t.

Image

Kylie Jenner

Për imazhet, Kylie pozoi në mënyrë joshëse me një gisht të manikuar të mbështetur në buzën e saj të poshtme.

Për një tjetër shkrepje, ajo futi një dorë në flokë dhe la gojën paksa të hapura, ndërsa shikonte larg nga kamera.

Image

Kylie Jenner

Flokët e saj të mëndafshta prej korbi u fshinë mbi njërën shpatull dhe u mbajtën me valë trupore magjepsëse që i binin në gjoks.

Image

Kylie Jenner

Sytë ngjyrë lajthi të nënës së dy fëmijëve ishin zbukuruar me bojë për vetulla dhe rimelin e syve, ndërsa fyti i saj i famshëm ishte pikturuar nudo ngjyrë rozë.

Image

Kylie Jenner

google.com, pub-2164753410198968, DIRECT, f08c47fec0942fa0