Friday, March 31, 2023
Rozë Magazina

Kylie Jenner tregon format e mahnitshme të trupit nga pushimet në Karaibe

30views

Kylie Jenner u pa duke shijuar pak kohë në parajsë këtë javë pas një muaji shumë të vështirë që përfshinte një ndarje të raportuar me të dashurin e saj prej shumë kohësh, reperin Travis Scott.

Themeluesja e markës “Kylie Cosmetics” u pa duke ecur vetëm në plazh në Turks and Caicos të Karaibeve e veshur me bikini, shkruan DailyMail.

Ylli 25-vjeçar i serialit “The Kardashians” – e cila ishte në Paris javën e kaluar – dukej sensacionale me bikini të zeza, të cilat i kishte veshur me një palë pantallona të shkurtra, teksa i mbante flokët e saj të zinj mbrapa dhe kishte një palë syze dielli të ngushta.

Image

Kylie Jenner

Jenner dukej në top formë pasi mirëpriti në jetë djalin e saj Aire pothuajse një vit më parë. Ajo jo vetëm që kishte një bel të ngushtë, por edhe krahët dhe këmbët shumë të tonifikuara falë stërvitjeve në palestrën e saj në shtëpi.

Bukuroshja ka edhe vajzën Stormi e cila të mërkurën mbush pesë vjeç. Vogëlushja nuk u pa me nënën e saj në plazh.

Image

Kylie Jenner

Jenner kishte shumë pak bizhuteri, vetëm disa ankle të holla ari në këmbën e saj të majtë dhe disa byzylykë.

Kur arriti në plazh, ajo kishte veshur një mini fund jeshil të ndezur. Kur e tërhoqi poshtë ajo tregoi tatuazhin e saj të kuq në të pasmet e saj.

Image

Kylie Jenner

Ajo gjithashtu mbante një çantë të vogël elegante në ngjyrë jeshile të çelur dhe të errët përpara se të zbriste në breg për t’u freskuar. Në një moment, motra e vogël e modeles së “Vogue”, Kendall Jenner, doli në dush për të lagur këmbët e saj me rërë.

Mikja e saj e mirë Stassie Baby – emri i vërtetë i së cilës është Anastasia Karanikolaou – u pa një ditë më parë në Turks And Caicos.

Pra, ajo ka të ngjarë të jetë shoqëruesja e Kyliet në udhëtim.

Në fillim të janarit u raportua se ajo dhe Scott vendosën të ndaheshin për herë të dytë pasi dy yjet rindezën romancën e tyre në vitin 2020.

Një burim i afërt me personazhin televiziv dhe reperit të lindur në Teksas, 31 vjeç, informoi tabloidin US Weekly se: “Kylie dhe Travis janë përsëri jashtë dhe ‘duhej të kalonin pushimet së bashku’”.