Friday, September 29, 2023
Rozë Magazina

“Lugati” zgjohet nga koma, dërgohet në Intensive

46views

Njëri nga banorët më të preferuar nga publiku, Gjon Karrica mëngjesin e sotme ka pësuar një lloj sulmi epileptik.

Por tani është përmirësuar gjendja e tij shëndetësore.

Një burim i sigurt brenda QKUK-së ka thënë se Karrica ka qenë i intubuar dhe tani gjendja e tij është stabile.

“Ka qenë i intubuar, në gjumë. Tash është kfjellë e ka tejkalu. Në 16:30 e kanë çu në intensive. Gjendja është stabile. Po i presin disa analiza”, tha ky burim.

google.com, pub-2164753410198968, DIRECT, f08c47fec0942fa0