Saturday, December 9, 2023
Rozë Magazina

Luiz Ejlli me tumor? Mjekja shuan të gjitha dyshimet: Ja gjendja shëndetësore e këngëtarit

51views

Luiz Ejlli, i cili trazoi gjithë Shqipërinë  me deklaratën e tij se ka tumor gëzon shëndet të plotë, dhe këtë e ka konfirmuar mjekja në spitalin Shefqet Ndroqi.

“Luizi është paraqitur më gëlbazë me gjak, 3 episode. Ekzaminimet e tregojnë normale. Pas skanerit, nuk rezultojnë probleme edhe KG normale.Tani i rekomandohen vetëm antibiotikë”, u shpreh mjekja.

Arbri: E para shyqyr që nuk ka gjë, e frikshme dy, dhe e treta e turpshme. Si manipuloi një Shqipëri të tërë! Hera e parë që një njeri e tillë manipulon një situatë kështu

Zhaklina: E pa besueshme që shantazhoi emocionalisht një Shqipëri të tërë. Lërë familjarët se si janë ndjerë