Wednesday, September 27, 2023
Lajme

Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro? Njihuni me këmbimin valutor të 13 janarit

102views

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan blihet me 106.5 lekë dhe shitet me 108 lekë, duke treguar forcim.

Ndërkohë euro blihet me 115.7 lekë dhe shitet me 116.4 lekë.

Ajo ka treguar qendrueshmëri.

Paundi britanik sot blihet me 129.6 lekë dhe shitet me 131.5 lekë.

google.com, pub-2164753410198968, DIRECT, f08c47fec0942fa0