Saturday, December 9, 2023
Rozë Magazina

“Mezi po pres të kem një bebe”- Kejvina Kthella flet për partnerin që nuk po e gjen dot

159views

Kejvina Kthella ka shprehur dëshirën për të qenë një mami së shpejti por problemi tha se është tek mashkulli “ideal”.

Teksa bisedonte me vajzat në dhomën e gjumit, Kejvina tha se ndonjëherë mendon që të bëjë një fëmijë me një person dhe ta rrisë e vetme.

“Të ndryshon fëmija, kurioze jam a do më ndryshojë mua. Unë vdes për fëmijët i dua shumë. E di e di që do jem super mami do jem nga këto “mos e prek mos e puth”.

Vetëm se mezi pres të kem bebe ju betohem. Duhet me gjet partnerin tamam se meshkuj ka plot por…s’ka profesionistë fiks, meshkuj ka por s’ka profesionistë.

Ndonjëherë kur mendoj si ka ardhur jeta kur dëgjoj them ta bëj një fëmijë me njërin e ta rris. Si ka ardhur jeta…”, u shpreh modelja.