Friday, September 29, 2023
Rozë Magazina

Miss Universe Albania 2023 me ndërhyrje estetike?

32views

Endi Demneri, e zgjedhur Miss Universe Albania 2023 është komentuar së fundi për pamjen fizike të saj.
Pas opinioneve të ndryshme, vet ajo e ftuar e fundit e në spektaklin në “Kurthin e Piter Pan”,tregoi se a ka ndërhyrje estetike.

 

 “Momentin e parë kur kam mbushur 18 vjeç, më ka ardhur një mesazh nga Fadil Berisha dhe më ka thënë “të lutem Endi hajde tani të bësh foto me mua, para se të fillojnë të gjitha gocat të bëjnë hundën e vogël dhe buzët e trasha”. Unë, që e vogël deri tani nuk prekur asnjë gjë tek fytyra ime”
“Jam shëndoshur, jam dobësuar, ndoshta dhe tiparet ndryshojnë, rritesh, maturohesh, por jo. Do doja shumë që, meqë teknologjia po avancon, të shpiket detektor për fillerat dhe të më fusni mua aty dhe të shihni që jam komplet natyrale”-
ka thënë ajo.

 

google.com, pub-2164753410198968, DIRECT, f08c47fec0942fa0