Thursday, September 28, 2023
Rozë Magazina

Modelja e njohur ‘tundon’ fqinjët, del në ballkon e veshur me tanga – nuk i lë vend imagjinatës

50views

Një modele në Instagram vendosi në një seri fotosh të ‘nxehta’

Mathilde Tantot i la fansat ta ‘ ëndërronin’ atë, derisa shfaqi format trupore seksi.

Modelja franceze bënë pushime shpesh, ku në vazdhimësi pozon me bikini të vogla dhe provokative, raporton “Daily Star”, përcjell “Bota sot”.

Image

Mathilde Tantot

Tani në postimin e saj të fundit, Mathilde pozi me një veshje të ‘rrezikshme’ në një ballkon.

Modelja po qëndronte në ballkonin e banesës së saj në Madrid, me paraqitjen dhe format e saj seksi ‘tundoi’ fqinjët e saj.

Ajo kishte veshur një kostume trupore të tejdukshme, e cila gjithashtu e lejoi atë të shfaqte ‘plaçkën’ e saj në tanga nga pas.

Në mbishkrimin e saj shkruhej: “72 orë në Madrid *emoji zemre*”.

Image

Mathilde Tantot

Fansat nxituan të komentojnë postimin me mbi 816,000 pëlqime në harkun e gjashtë ditëve.

Një ndjekës shpërtheu: “Ajo është kthyer *flames emoji*”.

Një tjetër fans i pafytyrë pozoi: “Megjithatë ato janë gjene të mira”, ndërsa një admirues i tretë komentoi: “Njeri, gjithçka duket thjesht e shijshme!”

Dhe një përdorues i katërt i mediave sociale thirri: “Numri absolut një”.

google.com, pub-2164753410198968, DIRECT, f08c47fec0942fa0