Friday, September 29, 2023
Lajme

Naim Miftari ‘shpërthen’ ndaj opozitës për Oliver Ivanoviqin: Na shurdhuat b… mos hani…, ju keni luajtur Poker bashkë në Çagllavicë!

29views

Ish-eprori i lartë i UÇK-së dhe ish-agjenti i SHIK-ut, Naim Miftari ka reaguar ashpër ndaj opozitës në Kosovë.

Arsyeja është krimineli Oliver Ivanoviq, dhe kritikat e opozitës që po ia bëjnë kryeminsitrit Albin Kurti.

Miftari në një postim në Facebook, ia përmend opozitës bashkëpunimin me Ivanoviqin, Jabllanoviqin, Veselinoviqin, Radokçiqin e Rakiçiqin.

Ai madje thotë se edhe kanë luajtuar ‘Holden Teksas Poker’ në Çagllavicë.

Reagimi i plotë i Naim Miftarit:

Ndoshta një ditë e kuptoni..

Mos hani mu.. shumë opozitë, e vërtetë është se Oliver Ivanoviqi ishte kriminel i luftës dhe i pas luftës, por Albin Kurti as nuk bashkpunoi a nuk bashkqeverisi bashkë me Oliver Ivanoviqin e me Jabllanoviqat, Veselinoviqat, Radojqiçat, Rakiçat… por bashkpunuat ju dhe qeverisët bashkë, ju ish pushtetarët e PDK, LDK, AAK, AKR…, edhe Holden Teksas Poker luanit bashkë me kriminelin e luftës Oliverin, pothujse gati çdo fund të javes në Çagllavicë – Veternik në lokalin QAOO dhe te kingjat e Dukagjinit në Çagllavicë!

Patriota me bataria silleni pothujse ju e keni dënuar këtë kriminel të luftës, boll më se na shurdhuat b… tuj llomotitë fjalimin e Albin Kurtit për këtë kriminel, e kuptnoni ndoshta pas naj viti kohë… dhe krimelin Oliver Ivanoviqin nuk e dënuat as nuk e vrat ju sa qeverisnit bashkë, as Kosova nuk e vrau, por e ekzekutoi Serbia, Beogradi zyrtar!

google.com, pub-2164753410198968, DIRECT, f08c47fec0942fa0