Sunday, December 10, 2023
Rozë Magazina

Njihuni me rezidencën luksoze të Ritës dhe Taika-s në Zelandën e Re!

22views

Rita Ora dhe bashkëshorti i saj Taika Waititi kanë blerë një rezidencë trekatëshe 5 milionë paund në Zelandën e Re: ‘Të kesh një vend që mund ta quajnë shtëpi është vërtet e rëndësishme’. Prona e re e dyshes ndodhet në Auckland.

Prona e madhe mburret me katër dhoma gjumi, një pishinë, verandë, kopshte private, garazh të madh dhe pamje mahnitëse në të gjithë gjirin.

Shtëpia gri e errët është e vendosur në një platformë trekatëshe në majë të shkëmbit dhe është e vendosur në dy të tretat e një hektari, me aksesin e saj në plazh.

Image

“Edhe pse Taika dhe Rita kalojnë shumë kohë në Mbretërinë e Bashkuar, Zelanda e Re është ende një pjesë e madhe e identitetit të tij dhe jetës së tyre së bashku”, tha një burim.

Image