Monday, December 11, 2023
Rozë Magazina

“Nuk është më i njëjti që në momentin që nuk ka futur alkool në gojë” – Shqipja dhe Adri me komente për Gani Gërminë

20views

Ka nisur spektakli i Big Brother VIP Kosova 2 me debate të shumta ndërmjet banorëve.

Një temë që është diskutuar mjaft shumë ka qenë alkooli dhe si cak në lidhje me këtë kanë qenë disa konkurrentë.

Në klipin e prezantuar në spektaklin e natës së sotme (e hënë), shihet Shqipja teksa flet me Adrin.

Këngëtari thotë se Gani Gërminë e njeh nga jashtë, e ka mik të mirë, por që po e tepron me pijen.

“E njoh prej jashtë, e kam shok të mirë. Me pi po e tepron shumë. Shumë mirë ishte në fillim, u lodh menjëherë”, u shpreh ai.

Shqipja në anën tjetër shtoi: “Ganiu ka rënë në gjumë”.

Vazhdimin për këtë e bëri sërish Adri duke thënë se ndryshoi pasi e ka ndal pijen.

“Prej se e ka ndal pijen”, thekson këngëtari.

“Nuk është më Ganiu që në momentin që nuk ka futur alkool në gojë. Është rehatuar, është qetësuar”, tha ish-konkurrentja e “Përputhen”.

“Jo, jam kanë t’u e kqyr lojën, ma bëjke një ditë”, tha në anën tjetër Adri duke e përfunduar këtë bisedë, e duke kaluar më pas te Ylli.