Sunday, May 28, 2023
Aktuale

Nuk përmbahet Shkëlzen Gashi pas kritikave që po i bëhen Kurtit: A po hajnë sonte shumë m…!

15views

Sot, pas zhvillimeve në veri ka pasur reeagime të shumta.

Disa kanë kritikuar ashpër veprimet e Qeverisë së Kosovës dhe kanë kërkuar ndalimin e menjëhershëm të masave të dhunshme.

E këto kritika erdhën nga liderët opozitarë e disa analistë tjerë.

Për këtë, analisti Shkëlzen Gashi ka bërë një reagim interesant në Facebook, në lidhje me debatet televizive në vend dhe diskutimet që po bëhen për zhvillimet e fundit.

“Se s’jom tu i percjellë, e vet nuk mujta me shku: a po hajnë sonte shumë m…jaltë nëpër studio televizive?”, shkroi shkurt Gashi, përcjell “Bota sot”.

google.com, pub-2164753410198968, DIRECT, f08c47fec0942fa0