Wednesday, September 27, 2023
Rozë Magazina

Nuk vuan nga asnjë sëmundje e pashërueshme, moderatori i njohur shpërthen ndaj Luiz Ejllit: Turp, dil jashtë!

37views

Puntata e djeshme e Big Brother VIP i ka shokuar të gjithë.

Opinioni publik është ndarë në pro dhe kundër Luizit.

Balerini dhe moderatori i Top Channel, Graciano Tagani bën pjesë te këta të fundit.

Balerini ka publikuar në rrjete sociale një foto të Luizit, duke thënë se ai duhet të dalë jashtë shtëpisë.

“Kisha vendosur mos të shkruaja kurrë për banorët sepse nuk është e lehtë të jesh aty brenda për të gjithë, po sot nuk mundem. Dil përjashta, turp”, ka shkruar ai.

Image

Postimi i Graciano Taganit

google.com, pub-2164753410198968, DIRECT, f08c47fec0942fa0