Sunday, May 28, 2023
Rozë Magazina

“Oj nanë pse nuk më bëre banane”/ Çfarë po ndodh mes tyre? Luizi nuk i ndahet Jorit

19views

Batuta ka pasur mes Luizit dhe Jorit në shtëpinë e BBV, ku këngëtari ka ngacmuar modelen duke i vënë në pah linjat e saj trupore dhe provokimet që ajo bën me veshjet.

Këtë të premte, teksa modelja ka qenë duke ngrënë një banane në verandë, këngëtari i është afruar duke e ngacmuar.

Ai madje është shprehur duke thënë pse nuk ishte ai vetë një banane.

“Oj nanë pse nuk më bëre banane”– u dëgjua të thoshte Luizi, i cili më pas u largua nga veranda, teksa banorët e tjerë dhe vetë modelja nisën të qeshnin.

google.com, pub-2164753410198968, DIRECT, f08c47fec0942fa0