Thursday, June 8, 2023
Rozë Magazina

Olta fton Kristin të bëjë dush me Kiarën, reagimi i Luizit është epik: Futesh ti po…

35views

Një moment ‘funny’ ka ndodhur teksa Kiara dhe Olta ishin duke bërë dush.

Kristi dhe Ronaldo ishin duke pritur që të hynin pasi të mbaronin vajzat ku gupit iu bashkua dhe Luizi. E teksa djemtë shikonin vajzat që laheshin, Kiara u ndje në siklet ku i kërkoi atyre të mos e bënin më.

“Mos më shikoni ju lutem se e kam shumë bezdi. Kthehuni”, tha moderatorja.

“Ke të drejtë”-, iu përgjigj Luizi, i cili ktheu Kristin dhe vetë vazhdoi të shikonte.

“Sa e mira është”– shtoi këngëtari. Më pas, Olta i tha Kristit që të futej në dush sepse kishte mbaruar, mirëpo kjo gjë duket se nuk i pëlqeu aspak Luizit, i cili u betua se nëse Kristi futej, do ishte i shtrirë. Ky reagim i tij shkaktoi të qeshura nga banorët e tjerë.

Pjesë nga biseda:

Olta: Kristi do vish ti se do dal unë tani? Mbarova.

Kristi: Po pra, dil ti të futem unë

Luizi: Futesh ti, po për sytë të ballit futesh i shtrirë.

 

 

 

 

View this post on Instagram

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

google.com, pub-2164753410198968, DIRECT, f08c47fec0942fa0