Friday, September 29, 2023
Aktuale

Opozita e mbështet tërheqjen e Trustit

56views

Sot në kuvend po diskutohet për Projektligjit për tërheqjen e parave nga Trustit.

Lëvizja Vetëvendosje është kundër tërheqjes së Trustit, ndërkaq opozita e ka mbështetur këtë tërheqje.

Opozita përmes fjalës në kuvend, ka treguar mbështetjen për këtë projekligj.

Në lidhje me këtë folën Ferat Shala nga PDK-ja, Avdullah Hoti nga LDK-ja dhe Besnik Tahiri nga AAK-ja.

google.com, pub-2164753410198968, DIRECT, f08c47fec0942fa0