Friday, September 29, 2023
Lajme

Pacolli darkë lamtumirëse me ambasadorin turk: La shenjë në Kosovë

29views

Behgjet Pacolli ka njoftuar se sonte është bashkuar në një darkë lamtumirëse me ambasadorin turk në Kosovë, Çagro Sakar.

Pacolli ka thënë Sakar ka lënë shenjë në Kosovë.

“Kisha një darke lamtumirëse me Ambasadorin Turk, Çagri Sakar.

Kater vite një miqësi që la shenjë në jetën e Kosovës dhe të shqiptarëve dhe banorëve të Kosovës. Mua me mbeti miqësia e tij dhe popullit turk”, ka shkruar Pacolli.

google.com, pub-2164753410198968, DIRECT, f08c47fec0942fa0