Thursday, September 28, 2023
Rozë Magazina

“Pak vend për imagjinatë”, modelja shfaqet më sensuale se kurrë

54views

Maura Higginis ka vendosur ta shijojë diellin dhe udhëtimin e saj në Meksikë.

Ylli i Love Island, është parë sensuale duke bërë një selfie në pasqyrë me bikini të bardha që mezi ia mbulojnë pjesët intime.

32 vjeçarja ka shfaqur trupin e saj të bukur edhe në fotografi tjera, një prej të cilave shihet me flokët dredha të lëshuara në trup dhe dukje natyrale.

Rrobat e banjës lë pak hapësirë imagjinatës, gjersa nxjerrë në pah këmbët e saj të bukura dhe të tonifikuara.

Bukuroshja është parë edhe me një kapele kauboj, duke pozuar me një kapele në rërë.

Në fotografitë mahnitëse ajo shkroi “Mirëmëngjesi Meksikë”.

Siç duket modelja po i shijon pushimet në maksimum, për më shumë shikoni fotografitë më poshtë:

Image

Maura Higginis

google.com, pub-2164753410198968, DIRECT, f08c47fec0942fa0