Friday, September 29, 2023
Rozë Magazina

Pasi bëri operacion gjoksin, modelja ‘çmend’ fansat me paraqitjen e fundit: Gjëra të nxehta!

40views

Modelja Helen Flanagan ka bërë paraqitjen e parë, që nga zmadhimi i gjoksit të saj.

Ylli i Coronation Street iu nënshtrua një operacioni estetik për të rritur ‘besimin’ e saj, shkruan “The Sun”, përcjell “Bota sot”.

Për herë të parë, Helen mbrëmë ka treguar linjat e saj trupore, pas përfundimit të operacionit të gjoksit dhe ajo i ka la pak vend imagjinatës.

Mamaja e tre fëmijëve ka pozuar për disa foto të mrekullueshme, ndërsa ka veshur një bralet të zezë me mëngë të gjata.

Image

Helen Flanagan

Duke shpërndarë fotot në Instagram, Helen shkroi: “A ka mbaruar ende janari? X.”

Ndjekësit e Helenit janë të ’egër’ për fotot e saj të nxehta, me njërin prej të cilit komentonte: “Uau ‘flakë’, absolutisht e bukur”.

Image

Helen Flanagan

Një tjetër shtoi: “Helen e mrekullueshme, gjëra të nxehta.”

Dikush tjetër e pyeti Helenën për gjoksin e saj të ri, duke e pyetur: “E re ?”

Image

Helen Flanagan me bebe

google.com, pub-2164753410198968, DIRECT, f08c47fec0942fa0