Friday, September 29, 2023
Rozë Magazina

Pasi Lugati e “nominoi” Era Istrefin, këngëtarja ka dy fjalë për të

53views

Gjon Karrica e ka “nominuar” mbrëmë Era Istrefin, si shaka në dhomën e rrëfimeve.

Kjo shkaktoi shumë të qeshura në studio, dhe nuk kaloi pa një reagim nga këngëtarja.

Artistja e cila bëri famë edhe jashtë trojeve shqiptare, e ka ripostuar sot Lugatin në Instagramin e saj duke shkruar: Boom bebe boom, go Lugati”.

Image

Postimi

Me këtë, Era tregoi se e mbështet artistin i cili gjendet brenda shtëpisë së BBVK që nga fillimi.

google.com, pub-2164753410198968, DIRECT, f08c47fec0942fa0