Friday, September 29, 2023
Lajme

PDK me aksion në Kuvend – vendos fotografinë e Kurtit me ambasadorin: “Unë i besoj Martin B€ri$hajt”

83views

Partia Demokratike e Kosovës ka vendosur në vendin ku ulet Kryeministri Albin Kurti një pankartë, ku shihet ai me ambasadorin e Kosovës në Kroaci, Martin Berishaj.

Në pankartë shkruhet “Unë i besoj Martin B€ri$hajt”.

Kjo për të kritikuar mos reagimin e Kurtit për ketë rast.

Kujtojmë se, seanca e Kuvendit të Kosovës ka nisur me përplasje mes deputetit të PDK-së Ferat Shala dhe Saranda Bogujevcit, e cila po e kryesonte seancën plenare.

google.com, pub-2164753410198968, DIRECT, f08c47fec0942fa0