Friday, September 29, 2023
Lajme

Planifikimet për atentatin, Bunjaku-Rexhepi: Pushka top ju bëftë

29views

Deputetja e LDK-së, Valentina Bunjaku-Rexhepi ka komentuar shkurt planifikimet për atentat ndaj kreut të kësaj partie, Lumir Abdixhiku dhe tre deputetëve të tjerë.

Ajo ka thënë se nuk ka informata lidhur me këtë rast.

Deputetja ka thënë se LDK-ja nuk është frikësuar asnjëherë dhe as nuk do të frikësohet ndaj çfarëdo kërcënimi.

“Pushka top ju bëftë”, ka thënë shkurtimisht deputetja Bunjaku.

google.com, pub-2164753410198968, DIRECT, f08c47fec0942fa0